Ieri, poliţiştii Postului de Poliţie Cetatea de Baltă, i-au identificat pe doi bărbaţi, ambii în vârstă de 63 de ani şi un minor în vârstă de 17 ani, din comuna Cetatea de Baltă, despre care există suspiciunea că sunt autorii unui furt din locuinţă sesizat poliţiei la data de 13.02.2014.
În urma cercetărilor efectuate de poliţişti, a rezultat că cei trei au pătruns prin efracţie în locuinţa unei femei din Cetatea de Baltă şi au sustras un televizor, două staţii de amplificare, două boxe şi un laptop.
Prejudiciul a fost recuperat parțial şi restituit păgubitei iar cercetările sunt continuate faţă de cei 3 suspecţi, sub aspectul comiterii infracțiunii de furt calificat.
Patru medici si Colegiul Medicilor Alba acuzați de fals intelectual si fals in acte publice, in dosarul ginecologului Mostafa Ismail! A fost depusă plângere penala!
La Parchetul de pe lângă Judecătoria...
Deschide