Ieri, la ora 16.30, Poliţia Municipiului Alba Iulia a fost sesizată telefonic de către Spitalul Judeţean Alba, cu privire la faptul că la Unitatea de Primire Urgenţe a spitalului a fost adusă o persoană ce a suferit o accidentare, la săniuş.
Din primele cercetări efectuate de poliţiştii deplasaţi la faţa locului a rezultat că A.I.M., de 20 de ani din Teleac, comuna Ciugud, în timp ce se afla pe un derdeluş din în apropierea satului Teleac, şi-a dat drumul cu o cameră gonflabilă, de utilaj agricol, şi din neatenţie a intrat într-un şant de colectare a apei situat la marginea DJ 107 de unde, din cauza vitezei de alunecare, a fost proiectată pe carosabil, suferind leziuni la cap.
Cercetările sunt continuate.
CUM AM DEVENIT UN SUPEREROU PLIN DE ENERGIE, DUPA UN MASAJ CU ULEI SI CATEVA PRODUSE NATURALE!
Ieri eram un simplu muritor care se lupta cu apatia si...
Deschide