Ieri, la ora 14.03, Poliţia Municipiului Blaj a fost sesizată prin 112, de către o femeie în vârstă de 66 de ani din municipiul Blaj, cu privire la faptul că din locuinţa sa a fost sustras un telefon mobil de către un bărbat pe care l-a observat ieşind.
O patrulă de siguranţă publică, formată din poliţist şi jandarm, s-a deplasat imediat în zona locuinţei femeii unde l-a identificat pe S.G., de 68 de ani, din municipiul Blaj, asupra căruia a fost găsit telefonul reclamat ca furat.
Faţă de S.G. cercetările sunt continuate sub aspectul comiterii infracțiunii de furt.
Urmăriți filmulețul! Un exemplu de cum isi trateaza pacientele ginecologul Mostafa Ismail. ,,Din ziua publicării acestui video, mi-e teama sa mai ies din casa!”- scrie femeia.
In urma cu puțin timp, ginecologul Mostafa Ismail a creat un...
Deschide