Detașamentul de pompieri Aiud a fost solicitat să intervină în această dimineață, la ora 05.15, în loc. Ocna Mureș, pe str. Crișan, pentru stingerea unui incendiu izbucnit la acoperișul unei case de locuit, proprietatea lui O.C. Pompierii militari au acționat cu două autospeciale de stins incendii, în cooperare cu Serviciul Voluntar pentru Situații de Urgență Ocna Mureș. Ca urmare a incendiului, au ars acoperișul casei de locuit pe o suprafață de aproximativ 70 mp, mobilier, aparatură electrocasnică, îmbrăcăminte și covoare.
Iata documentele! Patru dosare penale pentru doctorul Mostafa Ismail! Avocatul Poporului si Colegiul Medicilor confirma alte dosare. Încă o plângere penala la Politia Cugir si o sesizare la Colegiul Medicilor.
“Nu exista in viata nimic mai bun ca sanatatea.” (Platon), “Sanatatea...
Deschide