Ieri, la ora 13.35, Politia Oraşului Abrud a fost sesizată cu privire la faptul că în podul unei locuinţe din oraşul Abrud a fost găsit, spânzurat, un cadavru de sex bărbătesc.
La faţa locului poliţiştii au stabilit că persoana decedată se numea A.I.I., de 46 ani, din oraşul Abrud. Echipajul Ambulantei Abrud sosit la faţa locului a efectuat manevre de resuscitare fără rezultat. Cadavrul bărbatului a fost depus la morga Spitalului Orăşenesc Abrud, în vederea efectuării necropsiei şi stabilirii cauzei exacte a decesului.
„ARMONII ÎN SEBEȘ”, sărbătoarea orașului, 18-21 august 2023.
În perioada 18 - 21 august 2023, la Sebeș se...
Deschide