Ieri, poliţiştii de investigaţii criminale din Sebeş l-au identificate pe un tânăr de 18 ani, din municipiul Sebeş ca fiind persoana bănuită de comiterea unui furt din auto.
Din primele cercetări efectuate de poliţişti a rezultat că în după amiaza zilei de 17.11.2014, B.I. ar fi sustras dintr-un autoturism parcat şi rămas descuiat, un aparat GPS.
Poliţişti au reuşit să recupereze bunul sustras, acesta fiind restituit păgubitului iar faţă de B.I. au întocmit un dosar penal în care este cercetat sub aspectul comiterii infracţiunii de furt.
Patru medici si Colegiul Medicilor Alba acuzați de fals intelectual si fals in acte publice, in dosarul ginecologului Mostafa Ismail! A fost depusă plângere penala!
La Parchetul de pe lângă Judecătoria...
Deschide