Ieri, la ora 11.45, poliţiştii Serviciului Rutier Alba, în timp ce desfășurau activităţi de prevenire şi control a traficului rutier pe DN 1, au oprit, pentru control, o autoutilitară condusă de C.M., de 26 de ani, din judeţul Ialomiţa, care transporta cantitatea de 1.750,5 kg legume.
Conducătorul auto nu a putut prezentat documente legale de provenienţă şi transport pentru marfa transportată, motiv pentru care a fost luată măsura sancţionării contravenționale, conform Legii 12/1990, iar întreaga cantitate de legume a fost indisponibilizată, în vederea confiscării.
CUM AM DEVENIT UN SUPEREROU PLIN DE ENERGIE, DUPA UN MASAJ CU ULEI SI CATEVA PRODUSE NATURALE!
Ieri eram un simplu muritor care se lupta cu apatia si...
Deschide