Detaşamentul de pompieri Aiud a fost solicitat să intervină ieri, la ora 15.48, în loc. Teiuş, pe str. Clujului, pentru stingerea unui incendiu izbucnit la o autoutilitară. S-a intervenit cu o autospecială de stins incendii aproximativ şapte minute. În incendiu s-a degradat instalaţia electrică a autoutilitarei. Pagubele produse se ridică la aproximativ 1.000 lei, iar bunurile salvate la circa 20.000 lei.
CUM AM DEVENIT UN SUPEREROU PLIN DE ENERGIE, DUPA UN MASAJ CU ULEI SI CATEVA PRODUSE NATURALE!
Ieri eram un simplu muritor care se lupta cu apatia si...
Deschide