Motii s-au saturat de mizeria care le inunda padurile, strazile, apele din Muntii Apuseni! Sute de localnici au decis sa participe in aceste zile la acțiunea de ecologizare de la barajul Mihoesti. Oamenii au adunat sute de saci plini cu peturi, hartii si alte mizerii aruncate la intamplare. Acțiunea va continua pana la atingerea scopului propus, curățarea barajului Mihoesti și nu numai, si conștientizarea tuturor ca, natura poate fără noi oamenii, dar oamenii nu pot fără natura! Bravo! (Continuare aici)
UN SPECTACOL PE CARE NU-L VEȚI UITA: OPERA ROCK „MEȘTERUL MANOLE”, LA SEBEȘ 18 MAI 2024 în BISERICA EVANGHELICĂ
Sâmbătă, 18 mai 2024, începând cu ora 19.30, vă invităm la Opera...
Deschide