Trei persoane au fost transportate la Spitalul Judetean de Urgenta din Alba Iulia in urma unui accident de circulatie petrecut pe Drumul National 1 , in localitatea Oiejdea. Din primele informatii se pare ca a fost necesara interventia unui detasament ISU pentru a scoate doua victime dintre fiarele contorsionate . La aceasta ora cele trei persoane sunt constiente , doar una fiind cu leziuni mai grave. Drumul National 1 este blocat pentru mai multe cercetari cu privire la acest eveniment .Vom revenii cu amanunte!
Asistenta Adina Roman a salvat un om de la moarte, in timpul ei liber!
Adina Roman este asistent medical generalist la Ambulanta Alba. Luni 12.02.2024...
Deschide