În această dimineață, la ora 08.08, pe strada Al. I. Cuza din Alba Iulia, L.R.V., o femeie în vârstă de 40 de ani, din Alba Iulia, în timp ce conducea un autoturism, nu a acordat prioritate la intrarea în sensul giratoriu, intrând în coliziune cu un autoturism condus în direcţia Alba Iulia – Teiuş de C.R.A., un bărbat de 29 de ani, din Alba Iulia.
În urma impactului, cel de-al doilea autoturism a fost proiectat pe contrasens unde a intrat în coliziune cu un autoturism condus de un bărbat de 48 de ani, din comuna Sântimbru, judeţul Alba.
În urma accidentului C.R.A. a suferit un traumatism la nivelul coloanei vertebrale şi traumatisme la nivelul capului iar conducătorul celui de-al treilea autoturism şi un minor, pasager în acelaşi autoturism, au suferit leziuni corporale uşoare.
Cercetările sunt continuate.
Romanca grav bolnava dupa ce s-a vaccinat cu Pfizer-BioNTech! Medicii confirma!
O româncă a făcut o boală a sângelui extrem de rară...
Deschide